تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
جرثقیل و ادوات لیفتینگ
تنیس
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چاپ کارت PVC

انواع کارت پی وی سی PVC

چاپ کارت PVC

 برای چاپ کارت پی وسی دو نوع تکنولوژی به صورت کلی وجود دارد. چاپ کارت PVC با وجود کارت پرینترچاپ یا همان چاپگر کارت پی وی سی بسیار راحت تر از قبل شده. 

کارت پرینترها به صورت کلی به دو نوع چاپ مستقیم و چاپ غیرمستقیم تقسیم می شوند. تکننولوژی چاپ غیرمستقیم بهترین و باکیفیت ترین نوع تکنولوژی را به کاربر ارائه می‌دهد. چاپ کارت پی وی سی در ضخامت‌ 500 و 760 میکرون مرسوم است، با این حال نمونه کارت های پی وی سی داتکو هیچ محدودیتی ندارند. کارت PVC با ضخامت 500 میکرون برای چاپ کارت ویزیت ، و کارت PVC با ضخامت 760 میکرون برای چاپ دیجیتال کارت پرسنلی یا کارت باشگاه مشتریان استفاده می‌شود.

چاپ کارت پی وی سی یا به صورت دیجیتال و یا افست انجام می‌شود. در روش دیجیتال با دستگاه چاپ کارت پرسنلی ، کارت خام داخل دستگاه قرار می‌گیرد و باقی مراحل را کارت پرینتر انجام می‌دهد. در نهایت کارت چاپ شده از دستگاه خارج می‌شود. این عملیات کمتر از پنج دقیقه زمان می‌برد اما چاپ کارت در تیراژ بیشتر از 200 عدد با این دستگاه‌ها از نظر اقتصادی به صرفه نیست. 

کارت پی وی سی
چاپ کارت به روش افست مقرون به صرفه تر است اما حداقل تیراژی که با چاپ افست کارت پی وی سی چاپ می‌شود 500 عدد است، از طرف دیگر این تیراژ کارت پی وی سی باید یک طرح ثابت باشد. با توجه به این مسائل، چاپ کارت پرسنلی به صورت دیجیتال و چاپ کارت ویزیت به صورت افست توصیه می‌شود.

موضوع :
برچسب ها : کارت پی وی سی, کارت PVC , کارت ویزیت,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 8 دی 1397ساعت 19:14 توسط شرکت داتکو | تعداد بازديد : 161 | |