تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
Website Graphic Photography SEO
مربی سگ
خرید گیفت کارت
خرید لپ تاپ استوک
آموزشگاه زبان
گاوصندوق
تور دبی از مشهد
مبلمان اداری کلاسیک
کارشناس سئو
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
چت روم
میز اداری مدرن
انتخابات مجلس ۹۸
میز اداری مدرن
قیمت لوله استیل
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت
چاپ کارت PVC

انواع کارت پی وی سی PVC

چاپ کارت PVC

 برای چاپ کارت پی وسی دو نوع تکنولوژی به صورت کلی وجود دارد. چاپ کارت PVC با وجود کارت پرینترچاپ یا همان چاپگر کارت پی وی سی بسیار راحت تر از قبل شده. 

کارت پرینترها به صورت کلی به دو نوع چاپ مستقیم و چاپ غیرمستقیم تقسیم می شوند. تکننولوژی چاپ غیرمستقیم بهترین و باکیفیت ترین نوع تکنولوژی را به کاربر ارائه می‌دهد. چاپ کارت پی وی سی در ضخامت‌ 500 و 760 میکرون مرسوم است، با این حال نمونه کارت های پی وی سی داتکو هیچ محدودیتی ندارند. کارت PVC با ضخامت 500 میکرون برای چاپ کارت ویزیت ، و کارت PVC با ضخامت 760 میکرون برای چاپ دیجیتال کارت پرسنلی یا کارت باشگاه مشتریان استفاده می‌شود.

چاپ کارت پی وی سی یا به صورت دیجیتال و یا افست انجام می‌شود. در روش دیجیتال با دستگاه چاپ کارت پرسنلی ، کارت خام داخل دستگاه قرار می‌گیرد و باقی مراحل را کارت پرینتر انجام می‌دهد. در نهایت کارت چاپ شده از دستگاه خارج می‌شود. این عملیات کمتر از پنج دقیقه زمان می‌برد اما چاپ کارت در تیراژ بیشتر از 200 عدد با این دستگاه‌ها از نظر اقتصادی به صرفه نیست. 

کارت پی وی سی
چاپ کارت به روش افست مقرون به صرفه تر است اما حداقل تیراژی که با چاپ افست کارت پی وی سی چاپ می‌شود 500 عدد است، از طرف دیگر این تیراژ کارت پی وی سی باید یک طرح ثابت باشد. با توجه به این مسائل، چاپ کارت پرسنلی به صورت دیجیتال و چاپ کارت ویزیت به صورت افست توصیه می‌شود.

موضوع :
برچسب ها : کارت پی وی سی, کارت PVC , کارت ویزیت,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 8 دی 1397ساعت 19:14 توسط شرکت داتکو | تعداد بازديد : 116 | |